Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 Am I out of my head? Am I out of my mind? If you only knew the bad things I like

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar
I followed my heart. It led me to the fridge
ALIAS : deima
INLOVE W/ : I asked my heart why I can't sleep at night? Heart replied "because you slept in the afternoon, don't act like you're in love
AGE : 23
CREDIT : mcklwhore
JOB : movie rentals worker
POSTS : 4135
WILL BE GONE UNTIL : Pasaugokit mano anketas, kartais galiu dingti, bet visada sugrįšiu!
I followed my heart. It led me to the fridge

RašytiTemos pavadinimas: Am I out of my head? Am I out of my mind? If you only knew the bad things I like   2017-08-07, 22:32

Story:
Tai buvo eilinė diena universitete. Eilinė literatūros paskaita į kurią vaikinas tingiai traukė, nė nekreipdamas dėmesio, kad vėluoja jau geras dešimt minučių. Juk tai eilinė diena, tiesa? Deja, pono Leitmano kėdėje sėdėjo tikrai nežilstelėjęs, literatūros fanatikas senukas, o tikrų tikriausia ledi, kuri tikriausiai galėtu priblokšti ne vieną vyrą.
Moteris tikrai per ne lyg nesidžiaugė vėluojančiu studentu, o ypač dar tokiu, kurio pažymiai nebuvo pagirtini. Veikiau vos pakenčiami.
Pasibaigus paskaitai, Payne jau norėjo lėkti lauk iš auditorijos, tačiau netikėtai buvo sustabdytas švelnaus moteriško balso. "Ponaiti Liam, semestras baigiasi vos už trejų mėnesių. Su tokiais pažymiais, vargu ar gausi į rankas bakalaurą". Vaikinas tik suprantamai linktelėjo ir klausiamai žvilgtelėjo į dėstytojos pusę.
"Užsuk rytoj po paskaitų į mano kabinetą, padėsiu išnagrinėti vakarykšte temą ir leisiu perrašyti darbą" - ji kuo ramiausiai viską išdėstė, balso tone palikdama kruopelyte gundymo. Liam beliko sutikti, juk paskutiniai metai universitete, nesinorėtu į jį eiti dar vienus papildomus metus.
Kaip ir buvo sutarta, vaikinas atėjo. Jiedu pasimokė, tačiau viskas baigėsi kur kas kitaip, nei buvo planuota. Moteris ėmė flirtuoti, atsainiai uždėdama savo ranką šiam ant kojos. Net pas Payne nesuprato kas įvyko, tačiau vos po keletos akimirkų, jis tvirtai savo glėbyje laikė jos kūną ir gardžiavosi uždraustomis lūpomis.
Ar studento ir dėstytojos romanas nebus uždraustas vaisius? Ar jie abu neįklius į nemalonumus. Kas bus, jei viskas susiklostys kur kas rimčiau, nei abu manė?

Reikalavimai: veidas nėra svarbus, tačiau norėčiau, kad veikėją būtu kiek brandesnio amžiaus. Kilometrinių postų nereikalauju. Be to, suprasiu jei kartais užlagintumėt, nes ir man pačiai būna, kad nesirašo, ar reikalai kokie užpuola. :D

Jeigu domina rašykit į PM. Ten galėsim ir plačiau apsitarti.
p.s. pačia istorija galima kažkiek keisti ar pridėti.
Atgal į viršų Go down
 

Am I out of my head? Am I out of my mind? If you only knew the bad things I like

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LOVELY STARS! :: Welcome! :: Buenas tardes! :: Paieškos-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą