Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 I remember all those crazy things you said, you left them running through my head. You are always there, you are everywhere. But right now I wish you were here.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar
Change the way you look at things and the things you look at change.
INLOVE W/ : What's that supposed to be about baby Go free up your mind and stop acting crazy You know I give you that good loving daily Try and pull that got me acting shady
MOOD : Sometimes we have to behave indifferent towards people who proclaim their love to us, just to see if they are really different.
AGE : 31
JOB : Lawyer
POSTS : 106
CHARACTER : Confront the dark parts of yourself, and work to banish them with illumination and forgiveness. Your willingness to wrestle with your demons will cause your angels to sing.
Leighton Marissa Meester
Change the way you look at things and the things you look at change.

RašytiTemos pavadinimas: I remember all those crazy things you said, you left them running through my head. You are always there, you are everywhere. But right now I wish you were here.   2017-08-12, 19:53Jie - du savyje pasimetę žmonės, kurie atrado vienas kitą dar besimokydami mokykloje. Paauglystės metai buvo sunkūs, todėl šie laikė save išrinktaisiais, kad sutiko vienas kitą. Viskas prasidėjo nuo paprasčiausios ir tyriausios draugystės, kurios kiti galėjo tik pavydėti. Tačiau su kiekvienas metais viskas keitėsi - jie augo, keitėsi charakteriai, poreikiai. Ir staiga jie užsinorėjo vienas kito. Draugų statusas jiems buvo per mažas atsižvelgiant į tai, ką vienas kitam jautė. Ir štai, po dviejų metų jie baigė mokyklą jau būdami tvirta ir vienas kitą mylinti pora, kuri galėjo nuversti ir aukščiausius kalnus. Taip laimingai puoselėjantys gyvenimo ir vienas kito idilę jie baigė ir universitetą, įsidarbino. Atėjo metas pirštis, ką jis ir padarė. Jų laukė nuostabus gyvenimas kartu, jeigu ne tas vienas skambutis prieš ketverius metus. Leighton buvo pasiūlyta išsvajota advokatės vieta Londone. Negalėdama atsisakyti tokio pasiūlymo Meester išvažiavo, tačiau jis važiuoti kartu atsisakė. Su skaudančia širdimi moteris išvyko po savęs palikdama tik kažkada puoselėtą gyvenimo idilę ir skausmą, kad jos atsisakė.
Praėjo keturi metai, Meester vėl grįžo į Majamį būdama jau kitokiu žmogumi. Pagaliau subrendusi moteris į gyvenimą žiūri kitaip, mintys apie gyvenimą kaip iš pasakos taip pat dingusios. Tačiau jo vieta moters širdyje vis dar neatsilaisvinusi. Galvodama, kad jis jau turi šeimą, karjerą ir savo gyvenimą Leighton bijo jo ieškoti, nenori sugadinti dviejų gyvenimų iš karto ir likti įskaudinta. Vėl.
Daugiau informacijos pm, veidui reikalavimų taip pat nėra  

Atgal į viršų Go down
 

I remember all those crazy things you said, you left them running through my head. You are always there, you are everywhere. But right now I wish you were here.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LOVELY STARS! :: Welcome! :: Buenas tardes! :: Paieškos-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą