Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 I knew when I met you an adventure was going to happen

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar
I've got the brains, you've got the looks, let's make lots of money
ALIAS : Simona
CREDIT : starboy
POSTS : 234
Kendall Jenner
I've got the brains, you've got the looks, let's make lots of money

RašytiTemos pavadinimas: I knew when I met you an adventure was going to happen   2017-08-14, 22:47


Who am I?
Do you mean… where I’m from?
What I one day might become?
What I do? What I’ve done?
What I dream?
Do you mean… what you see? What you see or what I’ve seen?
What I fear or what I dream?
Do you mean who I love?
Do you mean what I’ve lost?
WHO AM I?
I guess who I am is exactly the same as who you are.
Not better than. Not less than.
Because there is no one who has been or will ever be exactly the same as either you or me.


2013 metai. Birželio pradžia. Kolumbija. Kendall tuo metu ten atostogavo kartu su šeima& keliomis draugėmis. Atostogų metu - ten susipažino su vaikinu, ir galiausiai viskas pasisuko tokia kryptimi, kad Jenner visas atostogas praleido tik su tuo vaikinu, o jos šeima tuo metu iš jos pusės tenkinosi visokiausiomis priežastimis - draugės, visa laimė, palaikė Kendall, ir dar pridengdavo ją, jeigu labai reikėjo.
Kadangi tarp jų įsižiebė kažkokia simpatija, merginos tėvai labai greitai apie tai sužinojo, ir iškart pradėjo domėtis to vaikino gyvenimu. Viskas buvo ramu, ir labai gražu - atostogos gan greitai prabėgo, ir vat atėjo ta diena, kai mergina turėjo skristi su savo tėvais atgal į Majamį. Baimė prarasti žmogų, kuris taip greitai tapo artimas - nugalėjo ją, ir pastaroji pasielgė labai neapgalvotai, kai dieną, kurią turėjo išskristi - praleido kartu su tuo vaikinu, na ir jos tėvai&draugės - grįžo į Majamį be Kendall. Labai logiška, kad merginos tėvai tą pačią akimirką skubėjo susisiekti su savo dukra - na o ši, labai ramiai paaiškino, kad viskas bus gerai, ir labai greitu metu ji sugrįš. Aišku, tada dar pati Kendall buvo vos 17'os - ir toje pačioje Kolumbijoje atšventė 18 gimtadienį, jau savo vaikino, bei jo pažįstamų rate. Gimtadienis dar įspūdingesnis tapo tada, kai tas vaikinas pasipiršo Kendall - na o ši, sutiko.
Po savaitės, kartu su juo atvažiavo į Majamį. Čia ir tėvams išsidavė apie tą didelę naujieną, na ir aišku, jie liko visiškai nepatenkinti - ne tik dėl to, kad tokie jauni žmonės, ir jau žengia tokį rimtą žingsnį, bet ir dėl to, kad jie galvojo, jog tas vaikinas yra nevertas jų dukros. Todėl visai ne paslaptis, kad gyvenimas, atvažiavus į Majamį visiškai pasikeitė. Kolumbijoje - jie buvo laimingi, o vat čia, prasidėjo pirmieji jų ginčai, kuriuos beje, irgi, išprovokuodavo Kendall tėvai. Galiausiai, merginos tėvai suplanavo, kaip reikėtų juos išskirti - jie pinigais papirko Kendall draugę, kurios darbas buvo maždaug toks: parašė žinutę jam, su tekstu, kad Kendall paprašė atvažiuoti į jos namus, nes kažkas nutiko, tai taip atsiviliojo jį į pačios Kendall namus - jau ten, apsimetė, kad Kendall greitu metu bus namuose, į kavos puodelį pripylė migdomųjų, po kurių vaikinas lūžo - na ir maždaug padarė taip, kad buvo suimprovizuota išdavystė, nes Kendall grįžusi namo, užmatė kaip ta jos draugė guli kartu su jos sužadėtiniu. Aišku, nuo šios brunetės balso vaikinas pabudo iš to savo gilaus miego, nesuprasdamas kas ten įvyko, na o pati Jenner - pirmiausia išmetė iš namų dar pusnuogę savo draugę - o paskui jau labai susipyko su savo sužadėtiniu, su kuriuo tą patį vakarą išsiskyrė.
Savaitei prabėgus - tas pats vaikinas susižinojo, jog dėl to išsiskyrimo kalti buvo Kendall tėvai, nes ta pati 'draugė' susirado jį - bei viską jam papasakojo. Dabar - prabėgo mažiau/daugiau 3 metai - ir jie, dar vis nebuvo susitikę, po to, greičiausiai, didžiausio barnio jų gyvenime.
Veidui, pageidaučiau - Juan Luis Londoño Arias. Pažadu daug dramų. 
Atgal į viršų Go down
 

I knew when I met you an adventure was going to happen

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LOVELY STARS! :: Welcome! :: Buenas tardes! :: Paieškos-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą