Share | 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas

I've got the brains, you've got the looks, let's make lots of money
ALIAS : KathTina
INLOVE W/ : vienintelį ir nepakartojamą Jesse Lee Soffer <3
NICKNAME : Sophi,Lindsay
JOB : Detective in Inteligence unit
Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   2017-09-30, 18:39

Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-01, 21:21

Kadangi žinojo,kad šiandien pas ją bus svečių tai mergina nusprendė šiek tiek pasiruošti.Nors ta žmogų,kurio laukė ji vadino draugu,bet jis turėjo ir ypatingą kertelę jos širdyje ir gyvenime.Tad kiek apsitvarkiusi bei pasisukiojusi virtuvėje kas jai buvo visiškai nebūdinga mergina ėmė laukti draugo
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-01, 22:43

Atėjęs tiksliau atšlupčiojęs į svetainę prisėdo ant sofos,-Dribau,nuo platformos,kai pataikė į dėžes naujokėlis įšaudamas iš to paiilgo vamžio,kur per filmus viską sprogdiną,-paaiškino merginai moterų kalba,kad suprastų nes jei pasakytų vyrų kalba ,kad pataikė iš granatsvaidžio vargu ar ką suprastų. laimei prie dėžių nieko nebuvo,tad niekas rimtai nenukentėjo. Plius granata nebuvo iš rimtųjų.
-Tikrai kojia nieko rimto,vos nikstelėjau. Nors generolas liepė ilsėtis ir,kad mano moteris prižiūrėtų,kad nebėgiočiau,kaip be galvos. Nesąmonė,-pasakė pykdamas ant generolo ir nenorėdamas laikytis nurodymų
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-01, 22:53

Eidama iš paskos mergina stebėjo Jessie judesius ir iš pažiūros tai neatrodė kaip menki sužeidimai kurie turėtų pradingti po poros dienų na bent jau buvo tokia jos nuomonė.Sophie pritarė tai minčiai,kad Jessie reikėtų moters,kuri padėtų jam kiek susitupėti ir pagalvoti apie gyvenimą o ne nuolatos nerti stačia galva į darbą nekreipiant dėmesio į jokius pavojus.
Kiek susiraukusi ir sukryžiavusi rankas po krutine išklauso jo pasakojimo apie šautuvus-jau tik nereikia laikyti manęs tokia kvaila-išreiškia nepasitenkinimą-aš dirbu policijoje taip kad nusimaniau apie tokius reikalus-lengvai pasigiria netgi šypteldama.
-Moteris?-perklausia kilstelėjusi antakį-ar tokia egzistuoja o aš nieko nežinau?-nusprendžia pakamantinėti draugą ir pati atsisėsdama ant sofutės
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-01, 23:13

Merginai pasakius,jog ji nėra kvaila ir dirba policijoje šyptelėjo,-Žinau,kad dirbi,bet tavo ginklai maži,ne kokie granatsvaidžiai ar panašūs žaisliukai. Pas tave snaiperiai,pistoletai ir panašiai. Tad paaiškinau paprastai. Atsiprašau,jei netenkino daugiau kalbėsiu vyrų kalba,-pridūrė jis atsidusdamas.
Paklaustas apie moterį ėmė juoktis,- Mano šefas matė mudu kartu,kai buvai kažkada atlėkus. Todėl,kaip ir visi mano,jog tu mano mergina. Todėl šiandien ir pasakė. " Sofferi keliauji pas savo merginą ir ilsieji,kad bent savaitę tavęs nematyčiau. Ir nekrėsk kvailysčių,nes savom rankom išsiųsiu ilgalaikių atostogų".-pasakė prisiminęs Šefą,kuris buvo už jį gerokai vyresnis ir tiko jam į tėvus. Tačiau jaunas širdimi ir puikiai suprasdavo savo būrį.
-Tad toji moteris esi tu. Be to nežinau,kur apsistoti. Į įprastą būstą negaliu atskleisčiau savo tapatybę ir man galas nudėtų. Normaliam viešbutį įkliūčiau dėl netikros tapatybės. Tikros pateikti negaliu dėl misijos. Nors manau būsiu nušalintas nuo jos. Jaučiu reikęs ieškoti kokio motelio ir bandyti nuvairuoti iki jo. Bei tikėtis jog neįkliūsiu,-pasakė užsigalvodamas ,kur šiąnakt nakvos.Bei ką valgys.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-01, 23:35

-Kadangi dalyvauju ir specialiose operacijose tai esu susipažinusi ir su didesniais ginklais-vėl gi pasigiria mergina o gal kartu ir nenorėdama nusileisti draugui.Ji nebuvo viena iš tų įprastinių gležnų merginų.Mokėjo pastovėti ir už save ir už kitus o kadangi vaikystėje iki įvaikinimo teko patirti ir gatvės gyvenimo tai laisvai buvo galima sakyti kad ji buvo gerokai gyvenimo užgrūdinta nors būdavo ir momentų kai ir ji palūždavo nebeatlaikiusi įtampos.Tačiau tokios jos dar niekas nematė,nes tokiais atvejais mergina tiesiog užsidaro savyje ir stengiasi viską iškęsti tyliai.
Išklausiusi Jesse pasakojimo apie moterį nusijuokia-rimtai jie taip pagalvojo?-perklausia šypsodamasi.Aišku ji galbūt ir norėjo kad tai būtų tiesa ir jie iš tikrųjų galėtų pasigirti esantys pora,bet šiuo momentu ji Jesse labiau brangino kaip draugą,o visas tas susirūpinimas ar rūpinimasis vienas kitu išlįsdavo savaime ir galbūt todėl aplinkiniam galėjo pasirodyti,kad juos sieja kažkas daugiau.Galbūt laikui bėgant viskas ir pasikeis ir taps tiesa tačiau kol kas jie buvo laimingi ir vadindami vienas kitą draugais.
Draugui pasipasakojus apie apsistojimo bėdas ir galimą operacijos žlugimą mergina netgi nedvejodama ir per daug nesusimąstydama randa išeitį-gali apsistoti pas mane-pasiūlo išeitį-čia tavęs niekas nepažįsta taip kad tikrai nedemaskuos o ir per daug neklausinės nei kas tu nei iš kur-pasako mergina patvirtindama,kad kaimynai tikrai nesikiš į jo gyvenimą na nebent kaip ir visi pagalvos kad jis jos naujas vaikinas
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-01, 23:52

-Galimas daiktas,-truktelėjo pečiais vaikinas.Nes pats su policija mažai reikalų turėdavo. tarnavo armijoje buvo kare. Bet policijoje niekada.
Paklaustas ar rimtai taip pagalvojo linktelėjo galvą,-Taip rimtai. Be to manau jie teisūs. Meluočiau tau,ir sau,jei sakyčiau,kad nieko nejaučiu. Beto dokumentuose,tu esi tas asmuo,kuriam siųstų mano medalioną,jei žūčiau. Bei asmuo,kuriam praneštų,jei kas man nutiktų. Esi labai graži ,protinga mergina. tau nerūpi,kad kartais esu ,nervingas dėl karo siaubų. Į kūrį tikrai negrįšiu. Dėlto mano dienos armijoj suskaičiuotos ir manau ši misija paskutinė ir eisiu į atsargą. esi ta su kuria būnu savimi. Ir nereikia jokių lialia. Tu ne tokia,kaip tos kurios kariasi,man ant kaklo ir nuo kurių bloga. Tu esi nuostabi Sophie,-pasakė tiesą prisipažindamas merginai apie jausmus.
Sophie pasiūlius pasistoti pas save nusišypsojo ir iš sportinio krepšio ištraukė gėlią padarytą iš merginos mėgstamiausių saldainių.. Gėlė buvo iškirpta iš popieriaus ir žiedlapaii ir viduriukas padarytas iš saldainių.
-Ačiū bus nuostabu likti. O čia tau,kaip padėka ir netik,-ištiesė merginai gėlė,kurią buvo pats ir pagaminęs.Vaikinas tikėjosi,jog Sophie ji patiks

Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 00:21

Vaikino žodžiai glostė merginos širdį ir ji jautėsi labai pamaloninta tokio vaikino pasitikėjimo todėl visą laiką kol jo klausėsi be perstojo šypsojosi miela šypsena
-Gana mane šitaip girti o tai sugesiu-nusijuokia mergina
Ji taipogi jautėsi savam kailyje ir savimi būdama su Jesse.Jie galėjo vienas kitam bene viską pasipasakoti ir būti ramūs kad jeigu tai susiję su darbu tai ir liks tik tarp jų.Merginai niekada nereikėjo apsimetinėti kažkuo kitu nes su kitais vaikinais jai kartais tekdavo išsigalvoti visai kitą gyvenimo istoriją,nes jie paprasčiausiai išsigąsdavo sužinoję kad ji detektyvė arba iš kart nuo jos dėl to nusisukdavo.Ir tai merginai jau buvo žiauriai nusibodę,bet štai jos gyvenime atsirado saulės spindulėlis prie kurio ji galėjo būti savimi ir nieko na beveik nieko neslėpti.
Mergina puikiai suprato kad vaikinas ką tik prisipažino jai jausmuose ir galbūt būtų padariusi tą patį tačiau kažkas ją stapdė ir ji nė pati nesuprato kas.Tarsi stovėjo koks gumulas gerklėje ir neleido jai pasakyti tai ką ji norėjo todėl mergina tik giliai atsidūsta
Vaikinui užsiminus apie išėjimą į atsargą mergina jo išklauso kiek primerkusi akis.Kadangi į pensiją jam dar buvo per anksti mergina galėjo pasiūlyti jam puikią išeitį ir prisijungti prie jos policijos gretose aišku jeigu jis pats to panorėtų
-Į pensiją?-nusijuokia mergina-šeip jei nesijauti jau labai senas-įgelia draugui mergina-galėčiau pasiulyti prisijungti prie policijos-išdėsto savo pasiūlymą mergina kartu stebėdama Jesse reakciją
Vaikinui išsitraukus saldaininę gėlę merginos veidą vėl papuošia šypsena
-Awww Jesse kaip miela-šypsodamasi pasižiūri draugui į akis-pats darei?-pasiteirauja paimdama gėlę
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 00:56

-O,kas pagirs jei ne aš,juk nenoriu,kad tave nukosėtų,koks faras. Kad ir tavo šefas,-kilstelėjo akį prisiminęs tą tipą su šunimi.
Jesse galėjo su mergina kalbėti atvirai .Ji žinojo,kas jis per paukštis. Žinojo,kokia jo šeima. Kaip jis užaugo. Jo tėvai nebuvo kažkas wow ,o gal ir buvo. Mama dirbo ligoninėj gydytoja. Tiksliau chirurge.  Tėvas veterinaras. Tačiau Jess susižavėjo tėčiu draugu,kuris pasakodavo istorijas iš kareiviško gyvenimo. Jo uniforma. Todėl,pats pasirinko tokį kelią. Jis žinojo,kad tėvų tas nedžiugino.  Bet  leido sūnui siekti svajonės ir labai nepyko.
Sophie žinojo,ką jis mėgsta ir ko nekenčia.  su ja jis buvo atviras,kaip atversta knyga.
Merginai pasiūlius eiti į policiją susimąstė. tai buvo geras pasiūlymas beto dirbti su Jess atrodė šaunu,- Manau sutiksiu,kai susivesiu galus,-ant tų žodžių suskambo vaikino telefonas ir jis pakėlęs pradžioja kalbėjo oficialiai " laba diena sere,taip suprantu", tačiau poto pokalbis pasikeitė vaikinas aiškiai pyktelėjo," Kodėl jis,ką aš pasakysiu,jis viską sumaus.na gerai ką nors sugalvosiu. Jūs rimtai. na gerai." padėjęs ragelį atsiduso,- Mane nušalino,operacija vyks šianakt.o aš eiti negaliu. Tad pasiųs tą mulkį Domą. Turiu paskambinti ir pasakyti ,kad nebūsiu narkotikų pirkimo sanderį tik sugalvoti,kodėl vietoj savęs siunčiu kitą,-pasakė susimąstydamas,kai tuo metu ėmė skambėti kitas telefonas,-Šūdas,-pasakė nepatenkintas ir pakėlė,girdėjosi pokalbis," Sveikas ,šiąnakt  vienuoliktą?   Velnias  viena farė sėdi man ant kupros esu stebimas. matyt kažkas įdavė. Prekė bus paduosiu broliui.Jo vardas Robinas.panašus į mane.  Lengvai atpažinsi.O tą pupytę užkalbėsiu dantį,ir nei nesuos. Nereikia susitvarkysiu. Taip tapati Bush,kaip prezidentas Bushas. ir nekišk nagų apsukau galvą nuovadoj,tad ji išsilydys nuo mano žavesio. Mum nereikia lavonų. Juk nenori,kad operacijos metu jų sugužėtų.Žinau ką darau. taip ji kalė.Ji,kaip ir visos bobos,jei ką išdulkinsiu ir baigtas kriukis.Kol tenkinsiu ją jūs susitvarkysit.Man taip pat malonu turėti reikalų." Viso,-padėjo ragelį. Tuomet pasisuko į merginą
-Atleisk dirbu tam šikniui po priedanga. Tad sori,kad taip kalbėjau,-pasakė nusišypsodamas ir tikėdamasi,kad mergina labai nepyks.
Sophia pagyrus gėlė nudžiugo,kad jai patiko,-Taip pats,stengiausi dėl tavęs.Juk žinai,kokia man esi svarbi,-nusišypsojo merginai,-todėl džiaugiuosi,kad patinka,-pridūrė jis
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 01:12

-Jei kas iš jų dviejų ir pavergtų mano širdį tai nebent Kupidonas-pasvarstydama pasako mergina,nes jos viršininko šuo tikrai buvo vertas dėmesio o be to ir meilumo įsikūnijimas tad ji niekada nepraleisdavo progos jį paniurkyti.Na o viršininkas kaip viršininkas su jais geriau turėti mažiau reikalų o ypač asmeninių
Pradėjus skambėti Jesse telefonams mergina menkai sureagavo mat jai ir pačiai tai dažnai nutikdavo kai tik ką nors suplanuodavai dažnai turėdavai viską mesti ir lėkti į darbą.Pirmąjį vaikino pokalbį mergina praleido pro ausis tačiau antrasis ją ypač suintrigavo.O juo labiau išgirdusi tokių "gražių" epitetų apie save mergina neiškentė ir paleido į Jesse keletą pagalvėlių nuo sofos.Šiam baigus kalbėti kiek piktokai pareiškė-tavo laimei po ranka neturėjau jokio sunkaus daikto-kai šis paaiškino padėtį mergina kiek nurimo-ateičiai žinok jei nori gyventi daugiau niekada manęs taip nevadink ir nekalbėk apie mane taip man girdint-pagrūmoja kumšteliu mergina aiškiai parodydama kad jai tas nepatiko ir nesvarbu kad visa tai tebuvo vaidyba ir specialiai pasakyta
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 10:43

Išgirdęs apie jos boso šunį nusijuokė,- O taip jis visai mielas. Nors mes kariuomenėje turim neprastesnių,-pasakė pamėgindamas nenusileisti vaikinas pastebėdamas,kad Sophie patinka šunys.
gavęs keletų smūgių iš pagalvėlių susiraukė,- na manęs suprantu,kad negaila,kad nesupelniau,bet bent tokių gražių pagalvėlių pagailėk,-nusišypsojo jis pamaigydamas vieną pagalvėlę,kuri buvo sviesta į jį.
-Tikrai mano laimei. Bet ten narkotikų klano vadeiva. Jo žmonės matė,kaip tu kažkada mane buvai suėmus tai žino,kas per paukštis. Be to siūlė tave nudėti. Tad galim sakyti išgelbėjau tavo dailų užpakaliuką,-pasakė pamerkdamas jai akį.
-Beto duodu žodį,kad tikrai tavęs nevadinsiu taip. O dabar norėčiau išpirkti kaltę,-pasakė prislinkdamas arčiu jos ir apkabindamas ją per liemenį,-Galbūt galėčiau palepinti tave masažu?-paklausė tamsiaplaukės
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 11:06

Vaikinui užsiminus apie jų turimus šunis nusišypso-reiks apsilankyti-nusijuokia.Taip mergina mėgo šunis ir vaikystėje pati turėjo šuniuką kai patėvis padovanojo,bet dabar ji nebūtų apsiėmusi turėti augintinio,nes paprasčiausiai neturėjo tam laiko.Visą dieną prabūdavo darbe o kartais net ir naktį kai tekdavo dalyvauti spec operacijose.
-Negaila nei tavęs nei pagalvėlių-pasako rimtai o po to nusijuokia mergina.
Vaikinui ėmus meilikauti mergina iš pradžių nusišypso o paskui staiga vėl tampa rimta
-Rankas patrauk-pasako rimtu tonu-nes suimsiu dar kartą tik šį kart už priekabiavimą-pagrąsina mergina viduje slėpdama šypseną,nes apie visa tai jinai tiktai juokavo,bet gi labai norėjosi pavaidinti įsižeidusią
-Dabar būsi nubaustas ir miegosi ant sofos-pasako bausmę mergina patvirtindama,kad pasimeilikavimais jis savo kaltės tikrai neišpirks
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 11:36

-Oij nežinau,nes dabar aš kaip ir laisvas.Popierizmą beliko susitvarkyti. Po šiandien vakaro nebeturėsiu jokių operacijų. Tad ,kaip ir galėsiu pereiti pas tave. jei tik norėsiu. O noriu, nes reikia ramesnio gyvenimo,-pasakė susimąstydamas ,nes jau svarstė apie šeimą. Namą,vaikus. Per daug rizikavo savo gyvybę.
Išgirdęs,kad negaila pagalvėlių atsiduso,-Nu ką padarysiu,nieks manęs nemyli,-pasakė atsidusdamas vaikinas.
Pagrasintas suėmimu ištiesė rankas,-gerai suiimk,aš tavo paslaugoms,-pasakė pusiau rimtai,pusiau juokais.
Išgirdęs,kad miegos ant sofos patempė lūpas,-tai kaip išpirkti kaltę? Gal ką skanaus pakabinti?-nutaisė pūkio akis.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 12:15

-Aš pasisiūlysiu savanore-pajuokauja mergina-o paskui užimsiu tavo vietą-nusijuokia mergina
Vaikinui pasakius kad jis pasiruošęs pereiti į policiją ir užsiminus apie ramesnį gyvenimą mergina atsidūsta
-Na ramesnio gyvenimo tikrai negaliu pažadėti-pasižiūri į draugą-nes mes patys retai kada tokį turim-prisipažįsta mergina prisiminusi visą savo patirtį policijoje-nebent galim garantuoti didesnį saugumą ir šiek tiek mažesnę riziką-pasako tiesą mergina.Nes jų abiejų darbai iš dalies buvo panašūs abu pavojingi ir rizikingi
Vaikinui pasiskundus,kad jo niekas nemyli nusijuokia-na jau na jau gatvėje sutiktum šimtus merginų,kurios nedvejodamos tau atsiduotų čia ir dabar-pasižiūri į draugą mergina-moterys sunkiai atsilaiko prieš uniformuotus vyrus-šypteli mergina pripažindama gana akivaizdžią tiesą,kad uniformuoti vyrai iš tiesų tirpdo moterų širdis
Jesse sutikus būti suimtam merginai gimsta nauja idėja-aš geriau sugalvojau-pasižiūri į vaikiną-aš tave išnaudosiu-bando sutramdyti juoką-ir taip tu šiandien gamini vakarienę-nusijuokia mergina
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 12:29

-Savanore prašom,bet mano vietos neįmanoma,per daug žinomas veidas. Nebent pakeistum išvaizdą,-pasakė susimąstydamas ir turėdamas omenyje jei persidažytų plaukus ir pakeistų jų kirpimo stilių. tarkim pasitrumpintų.
-na bent jau ne karo laukas. Normalus maistas ir minkšta lova. man to užteks.Bent kolkas,-pasakė pripažindamas akivaizdžius skirtumus.
Sophie paminėjus,kad gautų bet kokią merginą,nes moterys alpsta dėl uniformų nusijuokė,-Aš uniformos beveik nedėviu. Tik pratybose,ar paradinę per šventes. Tad su tuo nepaeis. Beto noriu tavęs ir kitų man nereikia. Plius vyrus irgi traukia uniformuotos merginos. pasakė žinodamas,kad Sophie spintoj tikrai rastų bent jau paradinę uniformą.
Merginai pasakius,akd sugalvojo,jam bausmę išklausė ją,-Gerai išnaudok mane,kaip nori ir kiek tik nori. Aš tavo nuolankus tarnas mano gražioji šeimininke,-pasakė labai jau rimtu veidu.O gavęs pirmą užduotį dėl vakarienės linktelėjo galvą,-Ko pageidausit vakarienei?-paklausė merginos nusiteikdamas gamintti
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ