Share | 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas

I've got the brains, you've got the looks, let's make lots of money
ALIAS : KathTina
INLOVE W/ : vienintelį ir nepakartojamą Jesse Lee Soffer <3
NICKNAME : Sophi,Lindsay
JOB : Detective in Inteligence unit
Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   2017-09-30, 18:39

First topic message reminder :

Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 13:10

Vaikinui pradėjus kalbėti apie išvaizdą susiraukia-o kuo tau nepatinka mano išvaizda?-pasižiūri į Jesse ir vėl pasiruošia mesti pagalvėlę-jei labai panorėsiu tai būsiu net ir geresnė už tave-nusijuokia mergina
Sophie daug kartų galvojo bent šiek tiek pakeisti savo gyvenimą betgi buvo gavusi pasiūlymą pereiti į FTB tačiau atsisakė,nes viską gerai apgalvojusi suprato,kad lakstyti iš vienos vietos į kitą ji nenori o savo darbą ji žino kaip penkis pirštus todėl ir nusprendė pasilikti ten kur yra dabar gal ir nesijaučia visiškai laiminga,bet sutikus tinkamą žmogų viską galima pataisyti
Vaikinui užsiminus apie nenešiojamą uniformą nusijuokia-nieko surasim aprengsim ir išleisim į merginų medžioklę-vėl nusijuokia mergina
Faktą,kad Jesse planuoja užkariauti jos širdį mergina išgirdo tačiau nusprendė į jį nesureaguoti,nes ji nebuvo iš tų kurios lengvai pasiduoda jausmams kai nėra įsitikinusi,kad jie tikri.Tad šiuo atveju vaikinui bus kiek sunkoka pelnyti jos palankumą ar užsitarnauti kažko daugiau,bet kad jis jos dėmesį patraukė vos ne nuo pirmos pažinties minutės buvo nenuginčyjamas faktas
-Savo uniformos aš neslepiu-parodo pirštu į lentyną ant kurios puikavosi foto,kurioje ji kaip tik buvo su ja-tik gaila kad paskutiniuoju metu ją tenka vis dažniau išsitraukti laidotuvių metu-sunkiai atsidūsta mergina
-Tu bene vienintelis,kuris neišsigando mano uniformos-šypteli mergina-kažkodėl anksčiau visi sutikti vaikinai jos labai išsigąsdavo-nusijuokia prisiminusi ne vieną į kojas dėjusį vaikiną vos tik ji pasakydavo kad yra policininkė-negi aš tokia baisi?-paklausia šypsodamasi mergina
Jesse sutikus gaminti vakarienę akimirkai susimąsto-nustebink mane-nusišypso duodama jam visišką laisvę gaminti tai ką jis pats sugalvos
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 13:32

Paklaustas kuo nepatinka jos išvaizda ramiai tarė,-man ji patinka viskuo. Tačiau tavo išvažda žinoma. Visi žino,kad tu policijos pareigūnė,o ne narkotikų preikeivė. Niekas nenumano,kad dirbu slaptai visi laiko mane narkotkų preikeivių, puikiu vagišiumi,ir žudiku. Juk ir pati matei gražią mano bylą,kaip Rayn Lockwood ar Gabriel Qween. Jos pagrindinės mano tapatybės. Dar žinomas,kaip Vilkas arba karalius ar princas,-pasakė savo vardus ir pavardes,bei pravardes iš nelegalaus gyvenimo.
-Toli ieškot nereiks,-nusijuokė jis puikiai žinodamas kur jo uniformų kolekcija. tad norėdamas galėjo bet kada apsivilkti.
-Beto tikrai bus malonu,kai prieštai mane nurenginėsi,-pasakė pamerkdamas jai akį. Jessw taip flirtavo su mergina. Jis tą puikiai mokėjo ir tuo naudojosi.
merginai parodžius nuotrauką nužvelgė ją,-Uniformą tau tinka. ir tikrai gaila,kad tik tokiomis progomis ją tenka išsitraukti,-atsiduso jis. Nes ir pats tai laidotuvių tai švenčių proga ją traukdavosi.
-Jie mulkiai,-konstatvo faktą,kai paminėjo jog išsigasdavo vyrai uniformos,- Man tu su ja labai patinki. Esi labai graži ir patrauli su uniformą. ir tikrai nebaisi. Beto aš pratęs,prie uniformuotų moterų. Savo būryje turėjau vieną merginą. Tačiau tu,kas kita. Supratau tada,kai užlaužiai mano rankas ir suėmiai. Tyčia erzinau tave nuovadoj ir tikrai ne tik dėlto,jog negalėjai sužinoti,kas aš,-pasakė nusišypsodamas atsiminęs jų pažinties dieną,kai ji jį suėmė.
-Man patinka valdingos moterys,tokios kokia esi tu,-pasakė nenuleisdamas nuo jos akių.
Paprašytas nustebinti susimąstė,- na tuomet reikės padaryti kratą tavo virtuvėje,,tik vat orderio neturiu. ką daryti?-paklausė susimąstęs,nes reikėjo sugalvoti,ką gaminti ir patikrinti ko valgomo ji turėjo virtuvėje.

Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 14:08

Vaikinui užsiminus apie narkotikus Sophie trumpam nutyla.Jos gyvenimas toli gražu nėra rožėm klotas ar ir ji pati prieš 15 metų kai dar buvo gatvės vaikas ne tik pardavinėjo,bet ir vartojo narkotikus.Kol jos gyvenime neatsirado angelas sargas,kuris pavertė merginą tuo kuo ji yra dabar.Tačiau apie šį jos gyvenimo tarpsnį nežino niekas tik ji pati ir jos patėvis,kuris ir yra jos angelas sargas.
Vaikinui atskleidus visas savo tapatybes mergina nusijuokia-obana kiek tau visko galima prikabinti-nusišypso-įdomu kaip su tokia reputacija tave priims mano viršininkas-susimąsto mergina nors ir puikiai žinojo,kad Jesse policijoje butų nepamainomas darbuotojas su visom savo pažintim ir panašiais dalykais,nes būtent informatoriai ir padėdavo išspręsti daugybę bylų
Šiam užsiminus apie nurenginėjimą mergina primerkia akis-cha pasvajok o dar geriau išgriūsiu tave į gatvę su vienais apatiniais arba iš vis be nieko vat tada tai tikrai neatsiginsi merginų dėmesio-nusijuokia įsivaizduodama Jesse bėgantį gatve ir jį besivejantį merginų būrį
Dabar jau praėjus šiek tiek laiko ta visa jų susipažinimo istoriją ir Jesse suėmimas atrodo juokingas.Tačiau iš pradžių Sophie tikrai nebuvo juokinga.O ypač tada kai Jesse išsidirbinėjo nuovadoje.Mergina tuomet baisiausiai niršo ant jo ir svaidėsi žaibais tačiau dabar jie draugai ir visa tai prisiminę tiesiog pasijuokia tad ir šį kart mergina tiesiog garsiai nusijuokia viską prisiminusi
Šiam užsiminus apie valdingas moteris kilsteli antakį-tu dar nežinai kokia aš galiu būti-pasako rimtu tonu mergina
-Išrašysiu aš tau tą orderį-nusijuokia-ir paskubėk nes kai aš alkana būnu labai pikta-pasako mergina mat jos skrandis jau ėmė reikalauti maisto
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 19:41

-Puikią biografija sukūrė mano šefas su technikais. nepaneigsi. Jie abu talentai,-pasakė linktelėdamas galvą. Merginai paminėjus,kaip jį priims pas ją susimąstė ,-paprastai eis ne Rayn ar Gabriel,o Jesse. Tikrasis aš. Tik nežinau ar tavo šefui patiks mano kanalai. Nes yra su kuo bendradarbiauju ir tikrai nepakišiu,kol jie žaidžia pagal taisykles. Nes kai kurie tikrai yra rakštys policijos užpakalyje,-paakė ramiai vaikinas židomas keletą personų,kurie vertėsi juodais darbeliais ,o dabar jais tik dangstėsi.
-na tuomet būsiu youtube žvaigždė,o tu gausi straispnį,pagal baudžiamojo kodekso velniai žino,kokį straipsnį,-kuo ramiausiai pareiškė jis. Neatsimindamas,kas per straipsnis,bet žinojo,kad jis kalbėjo apie žmogaus garbę i orumų ir kaip už tai baudžiama.
-Nežinau bet įtariu. Nes mano bosas žino tavo bosą. O taviškis pagarsėjęs,kai vėlnių priėdęs ir nemėgėjęs taisyklių,nors dabar lyg surimtėjo,supaisysi čia jį. Todėl manau,kad tikrai esi kieta. ir man tas patinka,-vaikinas caktelėjo liežuviu.
Išgirdęs,kad gaus orderį nusišypsojo,- Gerai tuomet žengte marš į virtuvę,-pasakė atsistodamas ir nužingsniuodamas į virtuvę gaminti vakarienės,kol mergina netapo žiežula.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-02, 20:02

-Dėl savo kanalų gali būt ramus jie policijai ypatingai praverčia ir niekas jų neliečia-patvirtina mergina nes ir ji turėjo keletą pažįstamų į kuriuos galėjo kreiptis vienokios ar kitokios pagalbos
-Jų tapatybių atskleisti tapogi nebūtina mes tiesiog juos vadinam informatoriais o jei jie ir kada nors įkliūna patruliams į nagus tai viskas labai greitai patyliukais būna išsprendžiama-paaiškina mergina tiesą,kuri kai kam galbūt atrodytų neįmanoma,kad policija gina nusikaltėlius na bent jau tai daro iki tol kol turi iš to naudos
-Taip už tai baudžiama bet aš tikrai nuo to išsisukčiau-nusijuokia mergina-o ką nenorėtum tapti žvaigžde?-vėl nusijuokdama paklausia mergina
Vaikinui nukeliavus į virtuvę mergina dar kurį laiką lieka svetainėje tačiau paskui pagalvojusi kad Jesse gali prireikti kokios pagalbos ar neduok dieve dar sukels gaisrą ir pati nukeliauja į virtuvę
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 21:55

Paklaustas nuo ko ketina pradėti atvirsdamas susimąstė,-Turbūt,nuo nagų nelakavimo juodai, ir špakliaus nevartojimo. Pameni,kai mane suėmei buvai akis pasidažės juodu pieštuku.plaukai pavelti,ausyje auskarai
. odinės kelnės,odinė striukė,kerzai,grandinėlė ant kaklo,žiedai ant pirštų ir odinės pirštinės be pirštų,kaip motociklininko,- pasakė nusijuokdamas prisiminęs savo rokeriška išvaizdą.
-Poto reikės apsipirkti drabažių ,tik nesugalvojo,nuo ko pradėti,nes senai nesilankiau žmogiškuose parduotuvėse,-prisipažino jai.vaikinas įsikūnydavo,tai į vieną,tai į kitą savo tapatybę.Gražuolį salduti Gabrieli, ar velnio neštą ir pamestą Rokerį Rayn.
Kol mergina plovė Indus vaikinas sudėjo lietinius į šaldytuvą.
-Gerai pusryčiai bus š lovą,kaip pageidauji,-pasakė užtikrintai,ir nei kiek nejuokaudama.
Merginai ėmus juoktis iš jo atidavimo pagarbos nusišypsojo,- Tikrai taip pone.Pertvarka bus,kada jūs panorėsite,-pasakė vėl atiduodamas pagarbą. jam patiko,kaip ji juokėsi dėlto pokštavo vėl.
Nuėjęs paskui ją į svetainę prisėdo ant sofos,-gal norėtum,ko stipresnio ar pasitenkinsim,kakava paklausė pažvelgdamas į ją.
-Beto jei turi kokių klausimų visada gali manęs klausti drąsiai atsakysiu patikino ją.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 22:07

Vaikinui ėmus kalbėti apie savo išvaizdą kai jinai jį suėmė mergina net susiraukia-o viešpatie geriau neprimink-ta jo išvaizda turbūt ir buvo bene pagrindinis dalykas dėl ko jinai jį palaikė nusikaltėliu,nes kaip žinia tokie dažniausiai ir būna linkę į nusikaltimus ir tik retas kuris pasirodo esąs visai ne toks koks atrodė iš pirmo žvilgsnio
-Nors iš kitos pusės su tokia išvaizda tu buvai visai seksualus-prisipažįsta mergina perkračiusi galvoje tą vaizdelį kaip jis atrodė nors ji labiau turėjo omenyje tai,kad jai patiko jo blogo berniuko įvaizdis o ne visi tie pribumbasai,kurie buvo ant jo
-Su parduotuvėmis galėsiu padėti-pasisiūlo į pagalbą mergina,nes ji tikrai norėjo jam padėti sugrįžti į normalų gyvenimą baigiant tuos visus slapstymusis po kaukėmis kaip tai ji vadindavo kai tenka dirbti po priedanga
Jiems atėjus į svetainę mergina taipogi įsitaiso ant sofos ir pabaigia savo kakavą.Išgirdusi Jesse pasiūlymą apie kažką stipresnio pasižiūri į savo tuščią puodelį
-Tikrai neatsisakyčiau ir ko nors stipresnio-šypteli prisipažinusi mergina bei atsistojusi nužingsniuoja prie spintelės,kurioje būtent ir laikė tą kažką stipresnio
-Ar tavo šeima žino apie visas tas tavo tapatybes?-paklausia ilgai nesusimąstydama bei paėmusi butelį viskio bei dvi taures grįžta prie sofos
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 22:20

-Negi taip blogai?-nusijuokė jis. neišduodamas mažos paslaptėlės,dėl išvaizdos.Išgirdęs,kad tokia jo išvaizdą buvo seksuali nusišypsojo,- Sakai seksualus.? Jei taip pasakysiu,kad kai kas iš ten yra ir tikrojoje mano išvaizdoje. jei atspėsi,kas gausi bet kokį prizą,kokį tik nori. Turi vieną pagalbą,pridūrė jis. net neišduodamas,kas buvo tikrą,jo išvaizdoje.
Sophie pasiūlius padėti su parduotuvėm nudžiugo,-Puiku,pasakyk,kada galėsi,o aš prisiderinsiu,nes kolkas esu laisvo oro direktorius.nebent tas geltonsnapis susimaus,-prisipažino vaikinas galvoje turėdamas kolegą.
Jess taipogi baigė gerti kakavą ir padėjo puodelį ant stalo ir stebėjo,kaip detektyvė ieškojo kažko stipresnio. Paklaustas apie tapatybes susimąstė,-Žino apie dalį. Mama pati mane kartą lopė. tad ir sužinojo. Beto pats pasakiau,kad dirbu slaptai,-prisipažino jai tiesą nieko neslėpdamas
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 22:40

-Na gal ir ne visai blogai-pasvarsto mergina-bet galbūt ir buvai šiek tiek perlenkęs lazdą ir kai ko padauginęs-sukritikuoja buvusią vaikino išvaizdą mergina tiksliai nepasakydama ko jai ten buvo per daug
-Taip tu man atrodei seksualus-vėl prisipažįsta mergina ir atsisėdusi atgal atkemša butelį ir į stiklus papilsto gėrimo
Kai Jesse užveda spėlionių žaidimą mergina neslėpdama susidomėjimo labiau įsipatogina ant sofos
-Nagi pažaiskime-pasako šypteldama-sakai kad kai kas buvo tikra?-perklausia susimąstydama-aš spėju,kad tikra buvo tatuiruotė ant peties-pasako savo spėjimą mergina tikėdamasi,kad pataikė nors nebūtų nusivylusi jei ir prašovė pro šalį,nes faktų buvo daugybė o atsirinkti kas tikra o kas ne buvo iš ties sunku
-Kodėl tokios blogos nuomonės apie savo kolegą?-pasidomi Sophie gurkštelėdama viskio
Šiam pasakius kad šeima žinojo dalį tiesos vėl paklausia-ir kaip jie į tai reagavo?-galbūt jos klausimas ir buvo visai niekam tikęs o ir ji pati net nežinojo kodėl staiga ėmė klausinėti būtent apie šeimą.Galbūt todėl,kad pati niekada neturėjo tos tikrosios šeimos,kuri nors kartą būtų ja susirūpinusi jai bedalyvaujant kokioje nors operacijoje
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 22:51

-Na taip reikėjo,-sukikeno jis prisiminęs tą išvaizdą,kuri jam atrodė,keik juokinga.
Merginai atkimšus butelį. paėmė taurę ir klausėsi jos spėjimų,- Ar tikrai nenori pagalbos? ir gal pirmą aptarkime prizą,ar prizą aptarsi poto?-paklausė jos.Kolkas nei paneikdamas,nei patvirtindamas jos spėjimo.
Paklaustas,kodėl blogos nuomonės atsiduso,-na pirmą per jį tu mane suėmei,antrą jis sudaužė mano mašiną,trečia jei jam sakai nedaryk,jis būtinai padarys. vaikinas,gan panašus į mane užsispyręs,kaip nežinau,kas,-paaiškino jai.
Paklaustas,kaip reagavo atsiduso,- na tėvas sakė jog aš beprotis. O mama,kai mane lopė nudavė gerai velnių. Ir pasakė,kad nekelčiau pas ją kojos be merginos. Nes antrą kartą manęs tikrai nelopys.Nori,kad saugočiau savęs. Nes tikisi šeimos ir anūkų,o ne invalido sūnaus. Todėl,kad traukiuosi,jiems bus gera žinia,-pasakė tiesą nieko neslėpdamas,nuo Sophie.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 23:18

-Prizą aptarsime kai laimėsiu-nusišypso mergina tikėdamasi kad tai jai pavyks.Nesulaukusi nei patvirtinimo nei paneigimo į savo pirmąjį variantą mergina atsidūsta supratusi,kad kiauriai prašovė
-Užsispyrimas nėra blogai-pasako savo nuomonę mergina-kartais jis netgi labai praverčia-toliau svarsto mergina-kartais gerai kai esi smarkiai užsispyręs ir nepasiduodi nesvarbu kas benutiktų tačiau būna atvejų kai tenka paminti savo principus ir nusileisti-išsako savo nuomonę Sophie
-Sutinku tiek su tavo tėvo tiek ir su motinos nuomone-pasako atvirai mergina-aišku yra gerai kai atsiduodi darbui visu šimtu procentų už tai galbūt tampi labiau gerbiamas ar panašiai tačiau visada reikia pagalvoti ir apie artimuosius,kurie sėdi namie tavęs belaukdami ir tikėdamiesi tave išvysti gyvą ir sveiką o gaunasi taip,kad tu pas juos grįžti cinkuotame karste-išsako savo gal ir kiek neigiamą nuomonę mergina
-Vat įsivaizduok kaip jaustųsi tavo žmona kai tu dirbi po priedanga-paklausia Jesse-ji negali nei su tavim susisiekti,nei pasikalbėti,nei pamatyti ir gali tik spėlioti ar tu vis dar gyvas ar jau nebe-toliau kalba mergina-o jei dar yra ir vaikai?kaip jiem pasakyti,kad tėtis niekada nebegrįš,nes per daug mylėjo savo darbą?-būtent šitaip Sophie vertino tą visišką pasinėrimą į darbą ir dėl to ji laikė beprotišku kai imi darbą mylėti labiau nei šeimą
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 23:25

-gerai tuomet laukiu atsakymo,-pasakė patenkintas. beje turiu ir vieną pomegį tokį,kaip Rayn,kūrį ir suėmei,-pridūrė jis.
-Jis kvailai užsispyręs. Per jį buvau sužeistas,o ir pačiam kliuvo,-paaiškino viską merginai.
Klausydamas merginos jis dėjosi viską į galvą,ir puikiai ją suprato.Ji buvo teisi dėl visko,- taip tu teisi,dėlto mano būrio ir galima sakyti neliko,- patikino ją. Visi pasirinko šeimą ir ramų gyvenimą,nei darbą. pats Jesse tik ilgokai užsisėdėjo.
Merginai prakalbus apie žmoną ir vaikus,Jesse nugrimzdo į fantazija,jau įsivaizduodamas,kaip Sofie yra jo žmona ir aiškina vaikam. Jis suprato,aks sprendimas viską mesti yra tikrai geras,- Todėl ir metu slaptąjį darbą,dėl tavęs,dėl mūsų,dėl savęs. Tikiuos pakalbėsi su savo šefu?-paklausė jos pažvelgdamas rimtu žvilgsniu.
-Daugiau jokių slaptumų,jokių misijų. Nebe tas amžius. Noriu matyti savo būsimą žmoną ir vaikus. nebenoriu skaudinti tėvų,-patikino ją.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 23:48

-Na tai pasakyk ar mano spėjimas apie tatuiruotę buvo teisingas ar ne?-nekantraudama paklausia mergina juk jai buvo įdomu ar jai pavyko atspėti bent vieną faktą.Gavusi kitą užuominą mergina susimąsto-sakai su Ryan?-pasitikslina mergina vis dar galvodama-hm čia gali būti daugybė variantų-vis dar tęsia pamąstymus mergina tikėdamasi,kad Jesse pasiduos ir pasakys jai dar kokią nors užuominą-gerai spėjus visiškai aklai-prisipažįsta mergina-spėju kad tai bus-kalba lėtai kiek užtęsdama-motociklas-pasako ir nekantraudama žvelgia vaikinui į veidą laukdama patvirtinimo ar paneigimo
Mergina puikiai žinojo kad jos žodžiai paveiks Jesse ir privers jį bent kiek susimąstyti,nes ne kartą yra girdėjusi šiuos žodžius iš vyresnių savo kolegų iš kurių netgi turėjo ir ko pasimokyti,nes jie jau buvo sukūrę šeimas ir žinojo ką tai reiškia,o kai kurių netgi šeimos ir subyrėjo dėl per daug pavojingo darbo
-Pirmiausiai tai padaryk dėl savęs ir savo artimųjų-pasako mergina paimdama stiklą su gėrimu į ranką-už tai ir išgerkim-pasižiūri į jį-už naują gyvenimo pradžią,kurios tu nusipelnei-vis dar žiūrėdama į jį nusišypso mergina
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-07, 23:56

-tatoo taip tiesa,tik,kur? Dėl rankos yra planuose. Tik bus kitas vardas,-pasakė tiesą merginai.
-Atspėjai dievinu motociklus.Maniškis dabar armijos būstinėj,-prisipažino jis.
-tad pirmą prizą jau turi. Antrą judinteisingai beliko išsikovoti. galiu aptikinti tai tu turi. Daugiau jokių pagalbų,-klastingai nusišypsojo jis.
jei geriau mergina būtų įsižiūrėjusi būtų mačiusi.
-Na taip ir padarysiu. Nenoriu eiti dėdės keliu ,kai nedaug trūko iki mirties.Man gana. Man virš trisdešimt,o elgiuosi,kaip vaikigalis. Noriu normalių švenčių. nebesėdi užduotį. Noriu normaliai išsirinkti eglutę,puošti ją. dekoruoti namus. Noriu ,kad tėvai nebepjautų,per padėkos dieną ir Kalėdas,kad dar nevedęs. Nebenoriu rizikos.karo siaubų. Viso to sotus. tad už naują mano gyvenimą ir už mus,-pasakė Jesse užtikrintai
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 00:11

-Aha vadinasi tattoo yra-pasitikslina mergina-ar galiu pataisyti savo spėjimą?-paklausia tikėdamasi gauti šansą ir pataisyti savo spėjimą apie tatuiruotę
-Būtinai turėsi ir mane pavėžinti arba leisti man pačiai-pasako mergina išgridusi,kad Jesse turi motociklą.Nors ji labiau mėgo automobilius,nes patogiau juose jausdavosi,bet norėjosi ir išbandyti motociklą,bei sužinoti koks jausmas apima juo važiuojant
Gavusi šiokių tokių užuominų mergina primerkusi akis nužvelgia Jesse nuo galvos iki kojų.Galiausiai sugalvojusi spėjimą šypteli-o aš maniau,kad kariuomenėje negalima tokių dalykų nešioti-vis dar neatskleisdama savo spėjimo šneka mergina-panašu kad turim ir kažką bendro-nusijuokia mergina parodydama į savo ausį kurioje puikavosi keletas auskarų-ar atspėjau?-pasitikslina mergina.Na bent jau dėl šio atsakymo tai mergina buvo garantuota
Jesse išsakius savo norus mergina kilsteli stiklą bei truputi iš jo atsigeria
-Džiaugiuosi dėl tokio tavo sprendimo-pasako atvirai mergina
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė