Share | 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas

I've got the brains, you've got the looks, let's make lots of money
ALIAS : KathTina
INLOVE W/ : vienintelį ir nepakartojamą Jesse Lee Soffer <3
NICKNAME : Sophi,Lindsay
JOB : Detective in Inteligence unit
Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   2017-09-30, 18:39

First topic message reminder :

Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 00:30

-taip yra ir galėsiu aprodyti,jei norėsi,-patikino ją,- ir gali keisti,-linktelėjo galvą.
-Beto po spėjimo laukiu ir kokių nori prizų,-pasakė tikėdamas,jog atspės,apie jo tatoo.
Merginai paprašius pavėžinti pavartė akis,-gerai pavėžinsiu ir jei tikrai norėsi galėsiu išmokyti vairuoti. O dėl mašinos,ją turiu,jok pas tave atvažiavau su ja,-nusišypsojo jai.
merginai nužvelgus jį,pavartė akis,o paminėjus,kad kariuomenėje negalima,bei ,kad turi šitą bendro nusišypsojo,- na taip turim,tad žiūrėk,dar pasiskolinsiu iš tavęs,-paerzino merginą,o tada pridūrė,-įsivėriau auskarus būdamas trylikos.Tuomet turėjau ir ilgokas garbanas. dėvėjau auskarus iki kol baigiau mokyklą. Armijoj buvau be jų. Bent oficialiai. Neoficiliai įsiverdavau.Kartą pamatė šefas.fainas žmogelis yra tai nieko nesakė. nes yra pašėlęs,ir supranta.Tik patarė neįkliūti. Poto perėjau į slaptuosius. tad leidžiama viskas.lakuoti nagai,kokia noriu šukuosena,dažymasis. Kiek noriu auskrų. Pameni tada buvau su žiedu vienoj,kotoj ilgesnis,ir lankelis viršuj ausies. šitas netikras,tik pritvirtinamas,-paaiškino merginai
vaikinas taip pat gurkštelėjo gėrimo,- Ačiū. manau bus gera,ypač,kai turiu tave,-nusišypsojo švieseplaukis
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 01:01

Gavusi leidimą bandyti dar kartą mergina nusišypso-tavo tattoo yra ant nugaros kitaip sakant tarp menčių-pasako pataisytą savo spėjimą mergina-bus tų prizų ne karo metai-nusijuokia.Mat jai buvo įdomiau sužinoti ar ji atspėjo nei gauti prizą.Galbūt tai ir atrodė tarsi lengvas pasižaidimas tačiau tai buvo ir puiki proga dar geriau vienas kitą pažinti.
-Garbanas?-nusijuokia-neįsivaizduoju tavęs su jomis-vėl nusijuokia mergina
Besiklausant Jesse pasakojimo apie auskarus Sophie netgi pagalvojo,kad jis labiau apie juos nusimano nei ji pati.Mat ji dažniausiai įsisegdavo kokius nors mažuliukus,kurie mažiausiai trukdytų ir lakstydavo sau laiminga paskui nusikaltėlius gatvėmis.Ir tik labai išskirtiniais atvejais pasipuošdavo kažkuo prašmatnesniu
-Žinai ką sugalvojau-kiek patylėjusi pasako-dabar tu pamėgint atspėti apie mane tris faktus ir jei jie bus tiesa aš pažadu apie juos papasakoti plačiau-pasiūlo mergina šitaip pratęsti jų susipažinimo žaidimą
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 01:14

-tu visiškai teisi. ir tavo sąskaitoja du prizai,tad sakyk,ko nori,-paprašė merginos.Galvodamas,ko ji panorės.
-jap mano plaukai garbanoti,jei atkapstysiu galėsiu parodyti nuotraukų,-patikino ją,galvodamas,kur jas užkišęs yra.
Merginai pasakius,kad kai ką sugalvojo klausėsi susidomėjęs,- sakai tris faktus? Nelengva užduotis. Bet pamėginsiu,-pasakė susikaupdamas.
-Pirmasis faktas. Tu susijusi su narkotikais.Tai yra vartojai juos ar kažkas panašaus. Antrą,klausimas,kas sieja tava ir Voltą?-paklausė jos tikėdamasis,kad kažkas susiję su juo bei svarstė mintyse apie trečiajį. Ko jis nelabai žinotų,- O trečioji ar tai susiję su tavo plaukais?-šovė grynai iš oro,kas buvo ant liežuvio galo.nes jei pirmus du dar numanė trečioji buvo aklas spėjimas

Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 01:51

-Jei atspėsi visus tris faktus apie mane tuomet ir tu turėsi sugalvoti prizą-pasako mergina mat norėjo,kad nei vienas neliktų nuskriaustas po šio žaidimo-pažiūrėsim gal mūsų norai sutaps-pasako intriguojančiai mergina žvelgdama į vaikiną bei pasiruošia atsakyti paneigti arba patvirtinti jo faktus.Ir vos tik išgirdusi pirmąjį Sophie iš kart surimtėja ir netgi sustingsta.Sunkiai atsidususi ištuština vienu mauku savo stiklinę-kadangi pažadėjau turiu tai padaryti-pasako tarsi save drąsindama mat istorija susijusi su narkotikais buvo itin slepiama ir labai nemaloni Sophiai.
-Taip tai tiesa aš ne tik juos vartojau,bet ir pardavinėjau-pradeda mergina-prieš 15 metų buvau gatvės vaikas.Mama taipogi buvo narkomanė todėl nieko nuostabaus,kad ir aš į tai įsitraukiau.Nors ir buvau dar vaikas tačiau gyvenau palaidą gyvenimą.Vartojau narkotikus,pardavinėjau juos mokyklose,nes galėdavau laisvai po jas vaikščioti įsimaišiusi tarp kitų vaikų.Savo tikrajai motinai niekada nerūpėjau ir ji net nepastebėjo kaip aš nusiritau-prisiminusi skaudžią savo vaikystę papasakoja mergina bei įsipylusi gėrimo vėl ištuština stiklą vienu mauku ir tęsia toliau
-Iš čia ir kyla antra istorija apie mane ir Voitą.Tuomet jis dar buvo tik policijos pareigūnas tik vėliau tapo seržantu-prisimena mergina-ir aš jam įkliuvau su narkotikų paketėliu rankose.Nežinau kuo aš patraukiau jo dėmesį man to iki šiol dar nepavyko išsiaiškinti,bet nuo to karto jis ėmė mane globoti.Padėjo išsigydyti nuo priklausomybės,pradėti gyvenimą iš naujo o galiausiai ir įsivaikino.Todėl jis man yra kaip tėvas,kurio niekada neturėjau-prisipažįsta mergina-Tikriausiai esi girdėjęs visus tuos pletkus,kuriuos mala pikti liežuviai,kad be Voito aš nebūčiau tuo kuo esu dabar,kad jis mane visur įkišo per pažįstamus ir panašiai-pasižiūri į Jesse mergina-aš jam esu už labai daug ką dėkinga už tai kad prikėlė mane naujam gyvenimui ir neleido numirti kažkur gatvėje,už tai kad suteikė stogą virš galvos ir leido suprasti kas yra šeima-Sophie trumpam nutyla,nes pasakodama ji netgi šiek tiek susigraudino-bet aš nebūčiau tapusi policininke jei pati nebūčiau to norėjosi-prisipažįsta-todėl viskas ką esi apie mane ir Voitą girdėjęs yra tiesiog gandai aš tikrai su juo nemiegu,kad pasiekčiau tai ko noriu-patvirtina tiesą mergina.
Na o trečioji istorija merginai buvo pati skaudžiausia ir naujausia todėl prieš pradėdama ją mergina ir vėl porai minučių nutyla
-Kad ir kaip bebūtų keista istorija apie plaukus taipogi yra tiesa-atsidūsta-Voitas turėjo sūnų Džastiną,kuris man buvo kaip brolis,nes jis mane augino kaip savo tikrą dukrą.Ir Voitui mane pavyko ištraukti iš blogų darbelių o Džastino deja ne.Už tuos pačius nelemtus narkotikus Džastinas buvo pasodintas į kalėjimą o vėliau išėjęs iš jo ir vėl ėmėsi savo nešvarių darbelių.Kad ir kiek kartų mes bandėm jį perkalbėti mums deja nieko nepavyko.Šį kart jis susidėjo su kažkokia mafija,kuriai liko įsiskolinęs nemažą sumą pinigų o grąžinti aišku neturėjo galimybės ir ta mafija paskelbė jo medžioklę bei netgi pažadėjo nemenką sumą už jo galvą.Ir štai vieną rytą mes sulaukėm skambučio,kad netoli miesto automobilyje buvo rastas Džastino lavonas-mergina ir vėl trumpam nutyla nes jau sunkiai begalėjo sutvardyti ašaras.Pagaliau susikaupusi šneka toliau-jis buvo pasmaugtas plienine spygliuota viela-mergina ir vėl nutyla nes iki šiol dar puikiai prisiminė ką jautė kai atidariusi automobilio bagažinę rado savo įbrolio lavoną.
-Po šito įvykio aš palūžau pasitraukiau iš savo pareigų vėl ėmiau gyventi palaidą gyvenimą tik šį kart be narkotikų.Tiesiog trankydavausi po klubus gerdavau iki paryčių neaišku ką ir su kuo maniau,kad šitaip greičiau pamiršiu skausmą,kurį jaučiau-atsidūsta-ir šį kart Voitas taipogi mane išgelbėja ištraukdamas iš nuosmukio.Atsigavusi pradėjau gyvenimą iš naujo,kad nutildyčiau kalbas apie mane ir Voitą perėjau dirbti į kitą skyrių,pasikeičiau šukuoseną-pagaliau prisipažįsta prie ko čia tie plaukai mergina
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 02:13

-Gerai tebūnie,-pasakė susimąstydamas apie prizą vaikinas.
Išklausęs pirmos dalies surimtėja,- Aš tą žinojau,netyčia pamačiau,kai knisausi tarp popierių. Nieko tau nesakiau,nes norėjau,kad pati papasakotum. Žinau,kaip jautiesi. Domas toks pat,kaip tu. Jo mama buvo narkomanė. trumapi buvo susitvarkiusi paskui paliko jį su tėvu. Todėl suprantu,kaip tau buvo sunku. Ar bent bandau suprasti,-pasakė paiimdamas ją už rankos.
Klausydamasis antros dalies atsiduso,- Taip girdėjau kalbas. tačiau nei aš nei maniškiai tuo netiki.O vienam kalbėtojui daviau į nosį,už tai. Pasileido kraujas. Lyg ir nelūžo. bet buvau iškviestas pas bosą. Jis mane ,net pagyrė,kad padėjau į vietą tą asilą ir gyniau merginos garbę. Žinau,kad viską pasiekiai pati,o jis tik padėjo. Turėjau dėdę kariuomenėj,tad ir pats kartais tokių kalbų sulaukdavau,-pasakė jis tiesą. Juk jo dėdė vos nežuvo joje.
Klausydamasi trečios istorijos ir matydamas ašaras apkabino merginą,- Nurimk, žinau,kaip jautiesi. Gaila tada tavęs nepažinojau. Gal būčiau padėjęs. kai ėmiau dirbti slaptai pirma užduotis ir buvo ta gauja. Susipažinau su vaikinu,tavo brolio metų. jam kaip į sieną nieko neklausė. tad radau kitą būdą. Gydytis jis nenorėjo. Todėl pasakiau gerai neori nereikia. Tai bent einam į vakarėlį. Jis sutiko. Pamatę ledines merginas. pamatė dėl vienos galvą. Prašė pagalbos pakabinti. Sutikau,bet paskiau ji arba šlamštas.Pats supranti,visko nesuderinsi. Niurnėjo,bet dėl jos stengėsi. tapau jo draugu,ne faru. Nuvedžiau,pas draugą psihologą,kai jis nusprendė,kad pasirengęs ir tryse atpratinom jį galutinai. Dabar jis po mano sparnu. Žino,kas aš. Turi šunį merginą ir yra apsaugotas,nuo gaujos. jei kalsi,kad mestų darys priešingai. Duok prižasti,kad patas paprašytų suveiks. ir niekada neversk jėga. Tą gaują sučiupau ir dalis negyvi,dalis pūna kalėjime. Turėtum dėlto būti rami. Neverk esi stipri mergina. Turi mane. myliu tave tokią kokią esi. patinki,man visa. netgi tavo trumpi plaukai mane varo iš proto,jie tau tobulai tinka. Be to manau turėtum susipažinti su Domu. Rastumėt daug bendro. Jis ir ėjo keliais ir klystkeliais. Nekenčia motinos,kad paliko jo vyresnę sesę. Tačiau juda toliau. Turi judėti ir tu tavo brolis to norėtų,-pasakė nuvalydamas jai ašaras ir pabučiuodamas į kaktą bei priglausdamas prie savęs.
-Sophie esi nuostabiausia mergina kurią pažįstu, ir be proto stipri. Tačiau žinok,esi ne viena,gali visada atsiremti į mane. Pasipasakoti man. Visada išklausysiu ir neleisiu būti depresijoje. Ginsiu ir saugosiu tave,nes esi mano angelas,-pasakė pažvelgdamas į jos akis .Vaikinas kalbėjo nuoširdžiai ir atvirai.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 02:32

Vaikinui pasakius,kad yra matęs jo bylą mergina kiek sunerimsta,nes Voitas buvo jai pažadėjęs ją sunaikinti,kad niekas nesužinotų tiesos apie ją ir jos praeitį tačiau panašu,kad jis to nepadarė ir dabar byla buvo lengvai bet kam prieinama.Bet ji nepyko ant Jesse,kad šis ją skaitė ji net ir pati kartais pagalvodavo ,kad galbūt atėjo laikas kai gana nuo to bėgti,nes juk kiekvieno žmogaus gyvenime yra atsitikę kažkas dėl ko norėtųsi bėgti slėptis į krūmus.Kai Jesse pasako,kad gindamas jos garbę netgi yra kažkas užvažiavęs į nosį mergina šypteli.Ji tikrai nemanė,kad Jesse apsiims ją ginti kai jie dar buvo nepažįstami.Kadangi paskutinioji istorija merginai buvo skaudžiausia ji dar ilgai negalėjo nurimti,o Jesse pasakojimas apie savo patirtį ją dar labiau sugraudino.Nors iš kitos pusės išsipasakojus mergina ėmė jaustis netgi ramiau,nes ji jau nebeturėjo jokių paslapčių nuo Jesse tad kai šis ją apkabina ji nesipriešindama prie jo priglunda bei pasijunta kiek ramiau.Padrąsinantys Jesse žodžiai merginai vėl suteikė pasitikėjimo savimi ir ji kelias akimirkas žiūrėjusi jam į akis staiga pasislenka arčiau jo bei trumpam įsisega į jo lūpas
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 02:46

Jessie po merginos atsivėrimo jautėsi dar artimesnis jai. Jautė,kad jie dar labiau suartėjo. Jog jų nebeskyrė jokios paslaptys.Nebet kelios nereikšmingos smulkmenos.
Merginai nurimstant jo glėby vaikinas jautėsi gerai,jam buvo gera jog mylima mergina jautėsi geriau.Sophie netikėtai jį pabučiavus į lūpas prisitraukė ją arčiau ir atsakė į jos bučinį aistringai ir jį pratęsdamas. Jo rankos lėtai slankiojo jos nugara.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 15:04

Sophie taip pat jautė,kad jie tapo artimesni išsipasakoję,o tos visos mažos paslaptėlės,kurios vis dar buvo neišsakytos tai tebuvo visai nereikšminga smulkmena.Vaikino glėbyje mergina nurimo nors ir buvo sunku,bet ji tikrai jautė,kad yra ne viena,kad turi kuo pasitikėti ir kam pasipasakoti.Dėl to jai buvo ramiau,nes žinojo,kad dabar turės petį ant kurio galės išsiverkti.Merginai patiko užtęstas bučinys ir ji nenorėjo jo baigti tačiau sekundei atsitraukė-tegul tai bus mūsų prizas-pasako žiūrėdama Jesse į akis ir vėl ima tęsti bučinį
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 16:57

Merginai trumpai atsitraukus,ir pasakius,jog tai bus jų prizas nusišypsojo,-Geriausias prizas,tik nežinau jį čia,ar kur plačiau atsiimti,-pasakė atsakydamas į jos bučinį.jam buvo gera jausti ją šalia.Jos,kvapą,širdis plakimą,prisilietimus. Jis suprato,kad Sophie jam skirtoje. kartu panaši į jį,nes turėjo tą beprotystės gebą,o kartu ir tokia skirtinga. Jis žinojo,kad nei už ką jos nepaleis. Tik dėl jos plakė jo širdis. tai jos vardą planavo išsitaturuoti ant rankos.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 17:02

Į vaikino žodžius mergina atsako šypsena ir vėl iš naujo pradeda aistringą bučinį.Dabar ji jau galutinai suprato,kad Jesse yra jai skirtasis,kad jie privalo būti kartu ir jokiu būdu negali jo paleisti.Taip jie turėjo ir panašumų gal kai kurių bendrų bruožų tačiau kartu buvo ir visiškai skirtingi ir būtent tai juos ir darė idealiais vienas kitam.Po keletos minučių bučinio mergina ir vėl atsitraukia sunkiai gaudydama orą-mums reikia į miegamąjį tuojau pat-pasako šypsodamasi tačiau kartu tai nuskamba ir kaip įsakymas
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-08, 17:22

Po kelių minučių merginai atsitraukus ir pareiškus,kad jiems reikia į miegamąjį nusišypsojo,- tavo noras,man įsakymas,-pasakė paimdamas merginą ant rankų ir kartai pabučiuodamas. Tuomet nusinešė ją kaip brangiausią lobį į miegamąjį.
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-20, 22:50

Ateidama iš vonios mergina pasičiupo savo telefoną bei atšaukė kelis susitikimus,kuriuos buvo suplanavusi.Kadangi ji atostogavo tai savo darbo reikalus perdavė kitai kolegei tiesiog parašydama šiai sms-Aš jau susiruošiau-pasako garsiai akies krašteliu ieškodama Jesse,nes vis dar buvo įnikusi į telefoną
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-20, 22:55

Jesse greitai sutvarkęs virtuvę ir persirengęs atėjo pas merginą,- Aš taip pat susiruošęs,-pasakė stebėdamas,kaip mergina naršė telefone.
-važiuosim tavo ar mano mašina?-paklausė ant piršto sukdamas raktelius ir svarstydamas nuo ko jie pradės savo  apsipirkinėjimą.

Paskutinį kartą redagavo Jesse Lee Soffer, 2017-10-20, 23:05. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

Sophia Bush

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-20, 23:04

Pagaliau atsitraukusi nuo telefono mergina pakelia akis į vaikiną o telefoną įsikiša į galinę kelnių kišenę.
-Puiku tuomet keliaujam-nusišypso-gal keliaukim tavo mašina aš šiandien noriu pabūti keleiviu-nusijuokia mergina mat ji niekada niekam neleisdavo vairuoti savo mašinos ir Jesse buvo ne išimtis
Atgal į viršų Go down

Jesse Lee Soffer

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-10-20, 23:23

merginai pasiūlius keliauti jo mašina linktelėjo galvą,- gerai mano tai mano,O dabar sakyk,kur važiuojam į prekybos centrą pirmiausi?-paklausė pasidomėdamas ir apsiaudamas batus. ir pasirengęs eiti pro duris. Bei nekantravo,kokį marštutą pasirinks mergina
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ